Raft Wiki

Starting June 25, 2022, Raft Wiki will be removing French and German content from this wiki, as they duplicate content found on their separate wikis (French and German Raft Wikis).

Thank you for your support.

READ MORE

Raft Wiki
Advertisement
This page is available in other languages: English - Deutsch - Türkçe
Crafting menu.png

Üretme Menüsü oyuncunun ekranının sol üst köşesinde bulabileceği interaktif bir menüdür. Oyuncu, üretme menüsüne [TAB] tuşunu kullanarak ulaşabilir ya da Envanteri kullanarak açabilir.

Özet[]

Oyuncu, üretme menüsünü kullanarak Araştırılmış Eşyaların tümünü ve nasıl yapıldığını (yapım için gerekli malzemeleri) görebilir. Birçok eşyanın yapımı için Kaynaklar gereklidir, bu da Materyalleri işleyerek yapılacağı için karmaşık bir süreçtir. Bunlar oyuncunun kendi sekmesinde görülebilir.

Menüden bir eşyayı seçtiğiniz zaman menü, oyuncunun eşyayı üretmek için ne kadar materyal ve kaynağa ihtiyacı olduğunu ayrıca oyuncunun bu materyal ve kaynaklardan ne kadarına sahip olduğunu gösterir. Oyuncu, oyuna az miktarda kilidi açılmış eşya ile başlar. Ve gittikçe bu eşyaları Araştırma Masası kullanarak keşfedip üretme menülerini genişletmelidir.

Bölümler[]

Yaratıcı Modda ekstra bir sekme bulunur, bu da:

Tarihçe[]

Advertisement